See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění pěstebních činností 2021+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 7637-2021
Interne Kennung: 099/2021/014
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Výzva k podání nabídek č. 218 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Kubova Huť / 5
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 218 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Kubova Huť / 5
Interne Kennung: 099/2021/014/1884
Los: LOT-0006
Titel: Výzva k podání nabídek č. 225 v kategorii 3 - Úklid klestu s vývozem na odvozní místo na LS Žatec
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 225 v kategorii 3 - Úklid klestu s vývozem na odvozní místo na LS Žatec
Interne Kennung: 099/2021/014/1901
Los: LOT-0005
Titel: Výzva k podání nabídek č. 224 v kategorii 3 - Pěstební činnosti na LS Klášterec - Hnojení leních kultur - k sadebnímu materiálu
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 224 v kategorii 3 - Pěstební činnosti na LS Klášterec - Hnojení leních kultur - k sadebnímu materiálu
Interne Kennung: 099/2021/014/1898
Los: LOT-0004
Titel: Výzva k podání nabídek č. 38 v kategorii 5 - Oplůtky v oboře Kopidlno LS Hořice, revír Kopidlno
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 38 v kategorii 5 - Oplůtky v oboře Kopidlno LS Hořice, revír Kopidlno
Interne Kennung: 099/2021/014/1893
Los: LOT-0003
Titel: Výzva k podání nabídek č. 223 v kategorii 3 - Vyvážení klestu pro energetické účely na LS Křivoklát
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 223 v kategorii 3 - Vyvážení klestu pro energetické účely na LS Křivoklát
Interne Kennung: 099/2021/014/1888
Los: LOT-0007
Titel: Výzva k podání nabídek č. 217 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Kleť / 5
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 217 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Kleť / 5
Interne Kennung: 099/2021/014/1883
Los: LOT-0002
Titel: Výzva k podání nabídek č. 222 v kategorii 3 - Úklid klestu s vývozem na odvozní místo na LS Žatec
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 222 v kategorii 3 - Úklid klestu s vývozem na odvozní místo na LS Žatec
Interne Kennung: 099/2021/014/1886
Los: LOT-0009
Titel: Výzva k podání nabídek č. 219 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Zdíkov / 2
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 219 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Zdíkov / 2
Interne Kennung: 099/2021/014/1885
Los: LOT-0001
Titel: Výzva k podání nabídek č. 221 v kategorii 3 - Pěstební práce na LS Litoměřice - rozebírání a likvidace oplocenek
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 221 v kategorii 3 - Pěstební práce na LS Litoměřice - rozebírání a likvidace oplocenek
Interne Kennung: 099/2021/014/1880
Los: LOT-0010
Titel: Výzva k podání nabídek č. 220 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Zátoň / 3
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 220 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Zátoň / 3
Interne Kennung: 099/2021/014/1887