2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa konserw mięsnych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa konserw mięsnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki: • Załącznik nr 2 – Opis Przedmiotu Zamówienia. • Załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy. Wszystkie załączniki stanowią integralną część niniejszej SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 342222-2025
Interne Kennung: 4WOG-1200.2712.38.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa konserw mięsnych
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, do 100% wartości zamówienia podstawowego; w związku z możliwością zwiększenia ilości wynikających z bieżących potrzeb. Zamawiający zastrzega zastosowanie prawa opcji do zwiększenia zakresu zamówienia po zrealizowaniu zamówienia podstawowego. Zamawiający może z prawa opcji skorzystać, lub skorzystać z dowolnej jej części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego