See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA CZĘŚCI ZAMIENNYCH I MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO POJAZDÓW ORAZ MASZYN z podziałem na 8 części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych z podziałem na 8 części: Cz.1-części zamienne do pojazdów VOLVO; Cz.2-części zamienne do pojazdów DAF; Cz.3-części zamienne do pojazdów SCANIA; Cz. 4-filtry do pojazdów, maszyn i urządzeń; Cz.5-części zamienne do pojazdów koszowych, dostawczych i osobowych; Cz.6-opony do pojazdów, traktorów i maszyn specjalnych, Cz.7-opony do ładowarek kołowych; Cz.8-oleje, płyny, środki smarujące, preparat AdBlue
Interne Kennung: DCZ/ZP-2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: pilna potrzeba udzielenia zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09210000 Schmierpäparate, 34350000 Reifen für Normalbeanspruchung und Hochleistungsreifen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - części zamienne do pojazdów VOLVO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do pojazdów VOLVO
Interne Kennung: DCZ/ZP-2/2026 część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - części zamienne do pojazdów DAF
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do pojazdów DAF
Interne Kennung: DCZ/ZP-2/2026 część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - części zamienne do pojazdów SCANIA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do pojazdów SCANIA
Interne Kennung: DCZ/ZP-2/2026 część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - filtry do pojazdów, maszyn i urządzeń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa filtrów do pojazdów, maszyn i urządzeń
Interne Kennung: DCZ/ZP-2/2026 część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - części zamienne do pojazdów koszowych, dostawczych i osobowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do pojazdów koszowych, dostawczych i osobowych
Interne Kennung: DCZ/ZP-2/2026 część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - opony do pojazdów, traktorów i maszyn specjalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opon do pojazdów, traktorów i maszyn specjalnych
Interne Kennung: DCZ/ZP-2/2026 część 6
Haupteinstufung (cpv): 34350000 Reifen für Normalbeanspruchung und Hochleistungsreifen
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - opony do ładowarek kołowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opon do ładowarek kołowych
Interne Kennung: DCZ/ZP-2/2026 część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - oleje, płyny, środki smarujące, preparat AdBlue
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa olejów, płynów, środków smarujących, preparatu AdBlue
Interne Kennung: DCZ/ZP-2/2026 część 8
Haupteinstufung (cpv): 09210000 Schmierpäparate