2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Koźlu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Koźlu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ. Parametry techniczne i funkcjonalne przedmiotu zamówienia, Zamawiający określił jako minimalne. Rok produkcji pojazdu 2026.
Interne Kennung: OSP.271.1.2026.PZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001