520475-2026 - Ergebnis
Tschechien – Eisenbahnausrüstung – Dodávky lepených izolovaných styků na období 2024 - 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky lepených izolovaných styků na období 2024 - 2026
BeschreibungDodávky izolovaných lepených styků (dále jen „LIS“) z nových kolejnic třídy oceli R260 tvaru R65, 49E1 a 60E2, čtyřděrových a šestiděrových, včetně asymetrických, a to s tepelně upravenou hlavou v oblasti izolační vložky a bez tepelně upravené hlavy, pro zabezpečení provozuschopnosti železniční dopravní cesty a opravu a údržbu tratí dle požadavků organizačních jednotek Zadavatele. Předmětem dílčích zakázek jsou i dodávky LIS z kolejnic třídy oceli R350HT tvaru 49E1 a 60E2.
Interne Kennung39403/2024-SŽ-GŘ-O8
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensdle zadávací dokumentace
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34946120 Eisenbahnausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung80124064