520490-2026 - Wettbewerb
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – DOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia. 3. Wykonawca zobowiązuje się do przeprowadzenia na wniosek Zamawiającego szkolenia personelu Zamawiającego w jego siedzibie (os. Złotej Jesieni 1, Kraków) wraz z pierwszym dostarczeniem towaru do Apteki Szpitalnej w terminie uzgodnionym pisemnie z Zamawiającym, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty zawarcia umowy. 4. Wykonawca zobowiązany będzie złożyć listę obecności z przeprowadzonego szkolenia, o którym mowa w ust. 3 z podpisami przeszkolonych użytkowników stwierdzających ich faktyczną obecność do Apteki Szpitalnej, w terminie 5 dni roboczych od daty przeprowadzenia szkolenia. 5. Zamawiający zastrzega sobie prawo zwrócenia się do Wykonawców na etapie badania i oceny ofert o udostępnienie próbek oferowanego przedmiotu zamówienia w celu ich przetestowania i sprawdzenia zdolności technicznej lub zawodowej Wykonawcy do realizacji zamówienia. Koszty z tym związane ponosi Wykonawca. 6. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji. 7. Dostarczanie wyrobów medycznych odbywać się będzie według pisemnych zamówień składanych przez pracownika Apteki Szpitalnej, sukcesywnie przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. 8. Termin realizacji zamówienia - nie dłuższy niż 3 dni roboczych od daty złożenia pisemnego zamówienia (e-mail, faks). 9. Możliwość dostarczania w trybie pilnym w jak najkrótszym czasie uzgodnionym z Kierownikiem Apteki Szpitalnej, jednak nie dłuższym niż w ciągu 24 godzin liczonych w dni robocze od daty złożenia pisemnego zamówienia (e-mail, faks). Dokumenty składające się na ofertę: a) Formularz Ofertowy, udostępniony przez Zamawiającego na Platformie e-Zamówienia i zamieszczony w podglądzie postępowania w zakładce „Informacje podstawowe”, podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osoby umocowane należycie do reprezentowania Wykonawcy, b) szczegółowa oferta cenowa (wg wzoru tabeli zamieszczonej w rozdz. XVI ust. 2 Specyfikacji), c) dokumenty i oświadczenia potwierdzające spełnianie przez Wykonawcę warunków udziału w Postępowaniu i brak podstaw do wykluczenia (wymienione w rozdz. X.1 Specyfikacji), d) dokumenty wskazane w rozdz. XI Specyfikacji, e) w przypadku Wykonawców działających przez pełnomocnika – pełnomocnictwo, f) w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie – dokument stwierdzający ustanowienie przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie pełnomocnika do reprezentowania ich w Postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w Postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, g) potwierdzenie wniesienia wadium, h) próbki (jeśli dotyczy). Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku ich oferta musi spełniać następujące wymagania: a) w odniesieniu do wymagań postawionych przez Zamawiającego, każdy z Wykonawców ubiegających się wspólnie o zamówienie, oddzielnie musi udokumentować, że nie podlega wykluczeniu z Postępowania na podstawie art. 108 ustawy Pzp oraz art. 109 ust. 1 pkt 1 oraz pkt 4 ustawy Pzp oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 514) i art. 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE L 229 z 31.07.2014, str. 1, z późn. zm.), b) Wykonawcy występujący wspólnie muszą ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w Postępowaniu lub do reprezentowania ich w Postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo należy przedłożyć w ofercie w formie, o którym mowa w ust. 5, c) wszelka korespondencja w Postępowaniu prowadzona będzie wyłącznie z pełnomocnikiem, o którym mowa w ust. 7 lit. b), d) wypełniając Formularz Ofertowy, jak również inne dokumenty powołujące się na „Wykonawcę”; w miejscu „np. nazwa i adres Wykonawcy” należy wpisać dane dotyczące każdego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielnie zamówienia, a nie dane pełnomocnika Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. WYMAGANIA DOTYCZĄCE WADIUM Oferta składana na całość zamówienia musi być zabezpieczona wadium w wysokości: 22 915,00 zł (słownie: dwadzieścia dwa tysiące dziewięćset piętnaście złotych 00/100).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
LosLOT-0001
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 1.
LosLOT-0002
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 2.
LosLOT-0003
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 3
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 3.
LosLOT-0004
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 4
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 4.
LosLOT-0005
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 5
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 5.
LosLOT-0006
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 6
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 6.
LosLOT-0007
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 7
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 7.
LosLOT-0008
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 8
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 8.
LosLOT-0009
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 9
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 9.
LosLOT-0010
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 10
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 10.
LosLOT-0011
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 11
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 11.
LosLOT-0012
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 12
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 12.
LosLOT-0013
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 13
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 13.
LosLOT-0014
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 14
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 14.
LosLOT-0015
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 15
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 15.
LosLOT-0016
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 16
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 16.
LosLOT-0017
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 17
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 17.
LosLOT-0018
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 18
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 18.
LosLOT-0019
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 19
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 19.
LosLOT-0020
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 20
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 20.
LosLOT-0021
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 21
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 21.
LosLOT-0022
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 22
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 22.
LosLOT-0023
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 23
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 23.
LosLOT-0024
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 24
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 24.
LosLOT-0025
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 25
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 25.
LosLOT-0026
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 26
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 26.
LosLOT-0027
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 27
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 27.
LosLOT-0028
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 28
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 28.
LosLOT-0029
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 29
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 29.
LosLOT-0030
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 30
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 30.
LosLOT-0031
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 31
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 31.
LosLOT-0032
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 32
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 32.
LosLOT-0033
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 33
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 33.
LosLOT-0034
TitelDOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 34 PAKIETÓW - Pakiet nr 34
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 34 pakietów do siedziby Zamawiającego (os. Złotej Jesieni 1, Kraków), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie Pakietu nr 34.