See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wynajmu autobusów i mikrobusów wraz z kierowcą w celu świadczenia usług przewozowych osobowych w krajowym transporcie drogowym z podziałem na 2 zadania w roku 2026.
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 692762-2025
Interne Kennung: 74/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wynajem autobusów wraz z kierowcą celem przewozu osób z/do garnizonów: Giżycko, Węgorzewo, Gołdap, Orzysz/Bemowo Piskie, Ełk oraz innych miejscowości zgodnie z potrzebami zamawiającego.
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: 74/2025 - zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Wynajem mikrobusów wraz z kierowcą celem przewozu osób z/do garnizonów: Giżycko, Węgorzewo, Gołdap, Orzysz/Bemowo Piskie, Ełk oraz innych miejscowości zgodnie z potrzebami zamawiającego.
Interne Kennung: 74/2025 - zadanie 2