See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa dróg na terenie Skolimowa północno-zachodniego – etap I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa dróg na terenie Skolimowa północno-zachodniego – Etap I , w tym ulice: Śniadeckich (odcinek od granicy zakresu przebudowy DW721, km 0+111,72 do skrzyżowania z ul. Bartosza Głowackiego włącznie), ul. Bartosza Głowackiego (cały odcinek objęty zakresem dokumentacji technicznej, o której mowa w ust. 2), Dolna i Nowa (odcinki pomiędzy ul. Bartosza Głowackiego i ul. Tadeusza Kościuszki) oraz ulice: Tadeusza Kościuszki, Górnośląska, Romualda Traugutta, Gen. Józefa Bema, Józefa Sowińskiego i Józefa Toczyskiego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten