2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kantoorautomatisering
Beschreibung: Irado beschikt momenteel over een overeenkomst met Axoft IT & Telecom B.V. voor de uitvoering van kantoorautomatiseringsdiensten. Deze overeenkomst omvat het beheer en onderhoud van de ICT-infrastructuur, werkplekbeheer en servicedeskondersteuning. De huidige overeenkomst loopt af op 31 maart 2027, waardoor Irado tijdig een nieuwe aanbestedingsprocedure dient te starten om de continuïteit van de dienstverlening te waarborgen. Tijdens de uitvoering van de huidige overeenkomst is gebleken dat op meerdere onderdelen aanscherping wenselijk is. Met name op het gebied van contractmanagement, servicedeskkwaliteit, bereikbaarheid, kennisborging, on-site ondersteuning en cyber security bestaat behoefte aan verbeterde afspraken en meer inhoudelijke samenwerking met de opdrachtnemer. Daarnaast is gebleken dat Irado behoefte heeft aan een leverancier die beter aansluit op de operationele praktijk en de complexiteit van de huidige hybride ICT-omgeving (on premise en cloud).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Mercell.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72513000 Büroautomatisierungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanvullende diensten.