2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gymvervoer basisscholen 2025 gemeente Eindhoven
Beschreibung: Gymvervoer voor de basisscholen in de gemeente Eindhoven. Circa 1500 ritten per jaar
Interne Kennung: SD2025-0029
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Gymvervoer
Beschreibung: Gymvervoer voor de basisscholen van de gemeente Eindhoven
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Overeenkomst voor 4 jaar met tweemaal een optie tot verlenging van maximaal 1 jaar.
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: SD2025-0029
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60172000 Bus- en autobusverhuur met chauffeur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: