520567-2026 - Wettbewerb
Tschechien – RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten) – Dodávka diskových polí IBM
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka diskových polí IBM
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka diskových polí IBM dle technické specifikace, a to v rozsahu a v souladu se zadávací dokumentací. Bližší informace jsou uvedeny v ZD.
Interne KennungDisková pole IBM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenCenu včetně DPH je možné překročit pouze v případě, že se ke dni zdanitelného plnění změní předpisy pro výpočet nebo sazby DPH. Dle § 100 odst. 2 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje právo nahradit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, budou-li splněny tyto podmínky: i. nastanou důvody umožňující zadavateli ukončení smluvního vztahu s vybraným dodavatelem dle uzavřené smlouvy, nebo bude-li smlouva ukončena ze strany dodavatele před uplynutím předpokládané doby trvání, ii. vybraný dodavatel bude nahrazen dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, iii. dodavatel, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, zadavateli prokáže splnění kvalifikace i splnění všech dalších podmínek účasti v zadávacím řízení této veřejné zakázky dle této zadávací dokumentace a ZZVZ, iv. dodavatel, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, zadavateli předloží doklady o kvalifikaci, v. dodavatel, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, bude pokračovat v plnění smlouvy na veřejnou zakázku za podmínek odpovídajících své nabídce předložené v zadávacím řízení této veřejné zakázky. Pokud se tímto postupem nepodaří uzavřít smlouvu s dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, může zadavatel nahradit vybraného dodavatele dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako další v pořadí při hodnocení nabídek. Při tom musí být rovnocenným způsobem splněny podmínky uvedené pod body i.-v.