See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej głębokiej termomodernizacji budynku Zespołu Szkół nr 32 przy ul. Kruczej 5a w Bydgoszczy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej głębokiej termomodernizacji obiektu Zespołu Szkół nr 32 przy ul. Kruczej 5a w Bydgoszczy, w zakresie i na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia z załącznikami, w tym w załączniku nr 5 pn. „Opis przedmiotu zamówienia” 2. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na części, tj. zamówienie obejmujące termomodernizację placówek oświatowych w Bydgoszczy, Zamawiający zamierza realizować w częściach dotyczących poszczególnych placówek, w odrębnych postępowaniach. Wartość szacunkowa: 1 753 500,00 zł wartość aktualnie udzielanego zamówienia częściowego: 196 500,00 zł
Interne Kennung: WZP.271.11.2024.E
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71220000 Architekturentwurf, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej głębokiej termomodernizacji obiektu Zespołu Szkół nr 32 przy ul. Kruczej 5a w Bydgoszczy, w zakresie i na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia z załącznikami, w tym w załączniku nr 5 pn. „Opis przedmiotu zamówienia” 2. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na części, tj. zamówienie obejmujące termomodernizację placówek oświatowych w Bydgoszczy, Zamawiający zamierza realizować w częściach dotyczących poszczególnych placówek, w odrębnych postępowaniach.