See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: zlecenie udzielania świadczeń zdrowotnych na potrzeby Klinicznego Oddziału Neurochirurgii i Poradni Neurochirurgicznej
Beschreibung: udzielanie świadczeń zdrowotnych na potrzeby Klinicznego Oddziału Neurochirurgii i Poradni Neurochirurgicznej zgodnie z zapisami SWKO
Interne Kennung: 81/ZP/KONT/5WSzKzP SP–ZOZ/2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zlecenie udzielania świadczeń zdrowotnych na potrzeby Klinicznego Oddziału Neurochirurgii i Poradni Neurochirurgicznej - pakiet nr 1
Beschreibung: zlecenie udzielania świadczeń zdrowotnych na potrzeby Klinicznego Oddziału Neurochirurgii i Poradni Neurochirurgicznej - pakiet nr 1
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: zlecenie udzielania świadczeń zdrowotnych na potrzeby Klinicznego Oddziału Neurochirurgii i Poradni Neurochirurgicznej - pakiet nr 2
Beschreibung: zlecenie udzielania świadczeń zdrowotnych na potrzeby Klinicznego Oddziału Neurochirurgii i Poradni Neurochirurgicznej - pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: zlecenie udzielania świadczeń zdrowotnych na potrzeby Klinicznego Oddziału Neurochirurgii i Poradni Neurochirurgicznej - pakiet nr 2 - oferta II
Beschreibung: zlecenie udzielania świadczeń zdrowotnych na potrzeby Klinicznego Oddziału Neurochirurgii i Poradni Neurochirurgicznej - pakiet nr 2 - oferta II
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - II oferta