2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inzameling van fractie papier en karton van huishoudelijke oorsprong in het werkingsgebied van IVAREM.
Beschreibung: Inzameling van fractie papier en karton van huishoudelijke oorsprong in het werkingsgebied van IVAREM.
Interne Kennung: VUBES2500006
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VUBES2500006 - 1
Beschreibung: inzameling van de fractie papier en karton van huishoudelijke oorsprong in het werkingsgebied van IVAREM.
Interne Kennung: 1