See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wykonania oblotu technicznego sześciu Stacji Naprowadzania Rakiet (SNR) PZR NEWA SC
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania oblotu technicznego sześciu Stacji Naprowadzania Rakiet (SNR) PZR NEWA SC.
Interne Kennung: 114/2026/U-OiB
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie udzielone w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 415 ust. 2 pkt 7) ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50650000 Reparatur und Wartung von Militärflugzeugen, Raketen und Raumfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001