2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa dostrzegalni przeciwpożarowych na terenie leśnictw Zimna Woda i Głowno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia Budowa dostrzegalni przeciwpożarowych na terenie leśnictw Zimna Woda i Głowno zgodnie z dokumentacją projektową i ostatecznym pozwoleniem na budowę.
Vorherige Bekanntmachung: 327566-2026
Interne Kennung: ZG.270.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45262420 Baustahlmontagearbeiten für Konstruktionen, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45262210 Fundamentierungsarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45232330 Errichtung von Antennen, 45100000 Baureifmachung, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45111240 Baugrundentwässerungsarbeiten, 45113000 Baustelleneinrichtung, 45342000 Errichtung von Zäunen, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45223200 Bauliche Anlagen
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część I - Budowa dostrzegalni przeciwpożarowej na terenie leśnictwa Zimna Woda
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części I - Budowa dostrzegalni przeciwpożarowej na terenie leśnictwa Zimna Woda jest: budowa nowej dostrzegalni przeciwpożarowej na terenie leśnictwa Zimna Woda zgodnie z dokumentacją projektową i pozwoleniem na budowę nr 90/2026, AB.6740.1398.2025.RP/4 z dnia 30 stycznia 2026 r. ostatecznym w dniu 19 lutego 2026 r. oraz kompletna rozbiórka dostrzegalni przeciwpożarowej z wyposażeniem zgodnie z dokumentacją projektową i pozwoleniem na rozbiórkę nr 1061/2025, AB.6741.81.2025.RP/3 z dnia 30 października 2025 r. ostatecznym w dniu 21 listopada 2025 r. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera rozdział III Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) oraz dokumentacja projektowa stanowiąca opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 3 do SWZ).
Interne Kennung: Część I - Budowa dostrzegalni przeciwpożarowej na terenie leśnictwa Zimna Woda
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45262420 Baustahlmontagearbeiten für Konstruktionen, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45262210 Fundamentierungsarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45232330 Errichtung von Antennen, 45100000 Baureifmachung, 45223200 Bauliche Anlagen, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45111240 Baugrundentwässerungsarbeiten, 45113000 Baustelleneinrichtung, 45342000 Errichtung von Zäunen, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji, o której mowa w art. 441 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 252)
Los: LOT-0004
Titel: Część II - Budowa dostrzegalni przeciwpożarowej na terenie leśnictwa Głowno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części II - Budowa dostrzegalni przeciwpożarowej na terenie leśnictwa Głowno jest: Budowa dostrzegalni przeciwpożarowej na terenie leśnictwa Głowno zgodnie z dokumentacją projektową i pozwoleniem na budowę nr 1230/2025, AB.6740.1128.2025.KZ/8 z dnia 17 grudnia 2025 r. ostatecznym w dniu 28 stycznia 2026 r. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera rozdział III Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) oraz dokumentacja projektowa stanowiąca opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 3 do SWZ).
Interne Kennung: Część II - Budowa dostrzegalni przeciwpożarowej na terenie leśnictwa Głowno
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45262420 Baustahlmontagearbeiten für Konstruktionen, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45262210 Fundamentierungsarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45232330 Errichtung von Antennen, 45100000 Baureifmachung, 45223200 Bauliche Anlagen, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45111240 Baugrundentwässerungsarbeiten, 45113000 Baustelleneinrichtung, 45342000 Errichtung von Zäunen, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten