See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na zajištění NAD na tratích č. 170, 171 a 173 v úseku Praha hl. n. - Beroun
Beschreibung: Účelem veřejné zakázky s názvem „Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 170, 171 a 173 v úseku Praha hl. n. – Beroun“ je zabezpečit náhradní autobusovou dopravu (dále jen „NAD“) nahrazující dočasně přerušenou nebo dočasně omezenou veřejnou drážní osobní dopravu v úseku Praha hl.n. - Beroun po dobu trvání Rámcové dohody v předpokládaném termínu od 01. 04. 2026 do 31. 12. 2026.
Interne Kennung: VZ0237768
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rámcová dohoda na zajištění NAD na trati č. 170, 171 a 173 v úseku Praha hl. n. - Beroun