See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia do pracowni w Zespole Szkół Morskich w Gdańsku przy ul. Wyzwolenia, w ramach projektu: Gdańsk miastem zawodowców rozwój infrastruktury i wyposażenie szkół zawodowych w Gdańsku – etap II – Część C
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do pracowni w Zespole Szkół Morskich w Gdańsku przy ul. Wyzwolenia, w ramach projektu: Gdańsk miastem zawodowców rozwój infrastruktury i wyposażenie szkół zawodowych w Gdańsku – etap II – Część C. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem trzy części: 1) Część nr I: Dostawa i montaż sprzętu IT; 2) Część nr II: Dostawa i montaż łodzi motorowej wraz z dwoma dodatkowymi silnikami; 3) Część nr III: Dostawa i montaż masztu z ożaglowaniem. 3. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje dostawę oraz montaż wyposażenia do modernizowanych wnętrz. Przedmiot dostawy ma być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad i kompletny. 4. Wymagane parametry techniczne wyposażenia ruchomego będącego przedmiotem zamówienia oraz wymogi ilościowe określają załączniki do OPZ: 1) załącznik nr 1 do OPZ (dot. Części nr I); 2) załącznik nr 2 do OPZ (dot. Części nr II); 3) załącznik nr 3 do OPZ (dot. Części nr III); 5. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ – dla Części nr I, nr II, nr III. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących odpowiednio załącznik nr 6.1, 6.2 i 6.3 do SWZ odpowiednio dla danej części zamówienia. 6. Zamówienie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców - rozwój infrastruktury oraz wyposażenie szkół zawodowych w Gdańsku – ETAP II” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytetu 6. Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFRR), Działania 6.2. Infrastruktura edukacji włączającej i zawodowej, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Vorherige Bekanntmachung: 332312-2026
Interne Kennung: 49/BZP-U.500.12.2026/AS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę w okolicznościach, o których mowa w art. 108 ust. 1 ustawy. 3. Zamawiający przewiduje wykluczenie wykonawcy na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 1 i 4 ustawy. 4. Podmiotowe środki dowodowe, których zamawiający żąda w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, zostały wskazane w ust. VI lit. A pkt 4 ppkt 1) - 6) SWZ. 5. Na podstawie ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego wyklucza się wykonawcę w okolicznościach, o których mowa w art. 7 ust. 1 w/w ustawy. Na podstawie Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie wyklucza się wykonawcę w okolicznościach, o których mowa w art. 5k w/w Rozporządzenia. Na potwierdzenie, że w stosunku do wykonawcy nie zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa wyżej w niniejszym punkcie, wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona, składa oświadczenie o treści zgodnej z wzorem stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ wraz z oświadczeniem o niepodleganiu wykluczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy (Jednolity europejski dokument zamówienia). W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, oświadczenie zgodne z wzorem stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ składa każdy z wykonawców wraz z oświadczeniem, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy (Jednolity europejski dokument zamówienia). 6. Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy (Jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia). Zamawiający przewiduje możliwość żądania tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. Wraz z oświadczeniem, o którym mowa w zdaniu poprzednim, wykonawca składa oświadczenie zgodne z wzorem stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ. Zamawiający może w każdym czasie w zależności od potrzeby wezwać danego wykonawcę lub wszystkich lub część wykonawców do złożenia oświadczenia o treści zgodnej z wzorem stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ aktualnego na dzień jego złożenia lub do potwierdzenia jego aktualności. 7. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 8. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej zostały wskazane w ust. VII SWZ, dostępnej wraz z niniejszym ogłoszeniem na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 34520000 Boote, 42111100 Außenbordmotoren für Schiffsantrieb, 39522400 Segel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr I: Dostawa i montaż sprzętu IT
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do pracowni w Zespole Szkół Morskich w Gdańsku przy ul. Wyzwolenia, w ramach projektu: Gdańsk miastem zawodowców rozwój infrastruktury i wyposażenie szkół zawodowych w Gdańsku – etap II – Część C. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem: Część nr I: Dostawa i montaż sprzętu IT. 3. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje dostawę oraz montaż wyposażenia do modernizowanych wnętrz. Przedmiot dostawy ma być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad i kompletny. 4. Wymagane parametry techniczne wyposażenia ruchomego będącego przedmiotem zamówienia oraz wymogi ilościowe określone zostały w załączniku nr 1 do OPZ. 5. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 6.1 do SWZ. 6. Zamówienie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców - rozwój infrastruktury oraz wyposażenie szkół zawodowych w Gdańsku – ETAP II” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytetu 6. Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFRR), Działania 6.2. Infrastruktura edukacji włączającej i zawodowej, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Interne Kennung: 49/BZP-U.500.12.2026/AS - Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Część nr II: Dostawa i montaż łodzi motorowej wraz z dwoma dodatkowymi silnikami
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do pracowni w Zespole Szkół Morskich w Gdańsku przy ul. Wyzwolenia, w ramach projektu: Gdańsk miastem zawodowców rozwój infrastruktury i wyposażenie szkół zawodowych w Gdańsku – etap II – Część C. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem: Część nr II: Dostawa i montaż łodzi motorowej wraz z dwoma dodatkowymi silnikami. 3. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje dostawę oraz montaż wyposażenia do modernizowanych wnętrz. Przedmiot dostawy ma być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad i kompletny. 4. Wymagane parametry techniczne wyposażenia ruchomego będącego przedmiotem zamówienia oraz wymogi ilościowe określone zostały w załączniku nr 2 do OPZ. 5. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 6.2 do SWZ. 6. Zamówienie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców - rozwój infrastruktury oraz wyposażenie szkół zawodowych w Gdańsku – ETAP II” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytetu 6. Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFRR), Działania 6.2. Infrastruktura edukacji włączającej i zawodowej, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Interne Kennung: 49/BZP-U.500.12.2026/AS - Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34520000 Boote, 42111100 Außenbordmotoren für Schiffsantrieb
Los: LOT-0003
Titel: Część nr III: Dostawa i montaż masztu z ożaglowaniem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do pracowni w Zespole Szkół Morskich w Gdańsku przy ul. Wyzwolenia, w ramach projektu: Gdańsk miastem zawodowców rozwój infrastruktury i wyposażenie szkół zawodowych w Gdańsku – etap II – Część C. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem: Część nr III: Dostawa i montaż masztu z ożaglowaniem. 3. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje dostawę oraz montaż wyposażenia do modernizowanych wnętrz. Przedmiot dostawy ma być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad i kompletny. 4. Wymagane parametry techniczne wyposażenia ruchomego będącego przedmiotem zamówienia oraz wymogi ilościowe określone zostały w załączniku nr 3 do OPZ. 5. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 6.3 do SWZ. 6. Zamówienie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców - rozwój infrastruktury oraz wyposażenie szkół zawodowych w Gdańsku – ETAP II” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytetu 6. Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFRR), Działania 6.2. Infrastruktura edukacji włączającej i zawodowej, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Interne Kennung: 49/BZP-U.500.12.2026/AS - Część III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39522400 Segel