See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zníženie energetickej náročnosti verejných budov v mestskej časti Podunajské Biskupice- opakovanie 2
Beschreibung: Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác. Bližšia špecifikácia stavebných prác vrátane projektovej dokumentácie je uvedená v prílohách týchto Súťažných podkladov. Zákazka sa delí na 5 častí: 1. časť zákazky: Zníženie energetickej náročnosti Základnej školy s materskou školou s vyučovacím jazykom maďarským Vetvárska 7 2. časť zákazky: Zníženie energetickej náročnosti MŠ ul. Estónska 3 3. časť zákazky: Zníženie energetickej náročnosti MŠ ul. Estónska 7 4. časť zákazky: Komplexná rekonštrukcia MŠ Dudvážska 5. časť zákazky: Komplexná rekonštrukcia MŠ Latorická Uchádzač môže predložiť ponuku na jednu, alebo všetky časti zákazky.
Interne Kennung: NLZ/2026/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: časť 1_Zníženie energetickej náročnosti Základnej školy s materskou školou s vyučovacím jazykom maďarským Vetvárska 7
Beschreibung: Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác "Zníženie energetickej náročnosti Základnej školy s materskou školou s vyučovacím jazykom maďarským Vetvárska 7".Bližšia špecifikácia stavebných prác vrátane projektovej dokumentácie je uvedená v prílohách Súťažných podkladov.
Interne Kennung: PB_01
Los: LOT-0005
Titel: časť 5_Komplexná rekonštrukcia MŠ Latorická
Beschreibung: Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác Komplexná rekonštrukcia MŠ Latorická. Bližšia špecifikácia stavebných prác vrátane projektovej dokumentácie je uvedená v prílohách týchto Súťažných podkladov.