2. Verfahren
Verfahren
Titel: Renovatie en vervangende nieuwbouw De Strandwacht
Beschreibung: De Strandwacht is een school voor speciaal onderwijs en is gehuisvest aan het Paddepad 6-8 te Den Haag. De Strandwacht valt onder het schoolbestuur van Stichting De Haagse Scholen, het bestuur voor openbaar onderwijs in Den Haag en betreft een school voor kinderen met ernstige gedragsproblematiek, veelal gecombineerd met leerproblemen en/of systeemproblematiek. De huidige huisvesting dateert uit 1978 en aanbouwen uit 1998 en 2001. Aanvankelijk waren het twee scholen (Paddepad 6 en 8) met een gemeenschappelijke installatieruimte. Tevens zijn er twee gymaccommodaties. Sinds 2017 beslaat De Strandwacht beide locaties en betreft een totale kavel van ca. 16.000m2. Het doel van dit project is de school gedeeltelijk te renoveren (de leslokalen) en het hart van de school en de twee gymaccommodaties te vernieuwen. Tevens wordt de totale school verduurzaamd en zal het energielabel A+++ moeten behalen. Ook wordt de school gasloos. Bouwopgave: Basisschool met twee gymaccommodaties inclusief een aparte huisvestingseenheid voor Jeugdformaat. Het totale project omvat 4284 m2 BVO en bestaat uit: - Ca. 350 m2 BVO ten behoeve van Jeugdformaat; - Ca. 866 m2 BVO gymaccommodaties; - Ca. 2209 m2 BVO nieuwbouw; - Ca. 859 m2 BVO renovatie; - Ca. 2181 m2 BVO sloop.
Interne Kennung: DHS 20KP-01
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedure met voorselectie waarbij maximaal 5 partijen worden geselecteerd voor deelname aan de gunningsfase.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Strandwacht is een school voor speciaal onderwijs en is gehuisvest aan het Paddepad 6-8 te Den Haag. De Strandwacht valt onder het schoolbestuur van Stichting De Haagse Scholen, het bestuur voor openbaar onderwijs in Den Haag en betreft een school voor kinderen met ernstige gedragsproblematiek, veelal gecombineerd met leerproblemen en/of systeemproblematiek. De huidige huisvesting dateert uit 1978 en aanbouwen uit 1998 en 2001. Aanvankelijk waren het twee scholen (Paddepad 6 en 8) met een gemeenschappelijke installatieruimte. Tevens zijn er twee gymaccommodaties. Sinds 2017 beslaat De Strandwacht beide locaties en betreft een totale kavel van ca. 16.000m2. Het doel van dit project is de school gedeeltelijk te renoveren (de leslokalen) en het hart van de school en de twee gymaccommodaties te vernieuwen. Tevens wordt de totale school verduurzaamd en zal het energielabel A+++ moeten behalen. Ook wordt de school gasloos. De aan te besteden opdracht omvat in hoofdlijnen de volgende onderdelen: • Het realiseren van de werkzaamheden van dit project betreffende; sloop, renovatie en vervangende nieuwbouw dat gasloos is en voldoet aan energielabel A+++(BENG), inclusief W- en E- installaties, welke in totaal: ca. 4284 m2 BVO omvat en zoals beschreven in het bestek en bijbehorende bestekstukken; • Realiseren van de bestrating, afwerkingen van het buitenterrein, terreinvoorzieningen, zoals o.a. fietsenstallingen, hekwerken en voor zover in het ontwerp en bestek opgenomen. Een uitgebreide omschrijving van het project is opgenomen in de Aanbestedingsleidraad en bijbehorend bestek. Bouwopgave: Basisschool met twee gymaccommodaties inclusief een aparte huisvestingseenheid voor Jeugdformaat. Het totale project omvat 4284 m2 BVO en bestaat uit: - Ca. 350 m2 BVO ten behoeve van Jeugdformaat; - Ca. 866 m2 BVO gymaccommodaties; - Ca. 2209 m2 BVO nieuwbouw; - Ca. 859 m2 BVO renovatie; - Ca. 2181 m2 BVO sloop.
Interne Kennung: 1