2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitie sisteme de scanare LA
Beschreibung: Se dorește achiziționarea de produse necesare dotării Facultatii de Stomatologie a UMF din Craiova în vederea îndeplinirii obiectivelor proiectului: „EduStomaTech (EST) Infrastructură inovativă pentru educație terțiară incluzivă și rezilientă” Cod SMIS 341497. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este de 18 zile. Autoritatea contractantă va răspunde solicitărilor de clarificări pana in a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: PRSV_33_LD_2026-10815397_2026_PAAPD1626656
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33126000 Ausrüstung für Stomatologie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Scanere stomatologice Partea A
Beschreibung: 1. Sistem fotogrametrie - 1 buc. 2. Scaner facial - 1 buc.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51410000 Installation von medizinischen Einrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: Scanere stomatologice Partea B
Beschreibung: 1. Sistem digital 4D - 2 buc. 2. Arc facial digital - 1 buc.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Scanere stomatologice Partea C
Beschreibung: 1. Sistem Tscan - 5 buc.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Scanere stomatologice Partea D
Beschreibung: 1. Scaner intraoral (cu laptop) - 10 buc.
Interne Kennung: 4