52072-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa oprogramowania, licencji i urządzeń w ramach transformacji cyfrowej Białostockiego Centrum Onkologii – Cześć 2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa oprogramowania, licencji i urządzeń w ramach transformacji cyfrowej Białostockiego Centrum Onkologii – Cześć 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania, licencji i urządzeń, w ramach transformacji cyfrowej Białostockiego Centrum Onkologii, w częściach: Część 1: Rozbudowa systemu HIS o dodatkowe moduły on-premises wraz z licencjami. Część 2: Rozbudowa systemu HIS o dodatkowe moduły cloud lub hybrid wraz z licencjami. Część 3: Rozbudowa systemu zarządzania chemioterapią o dodatkowe licencje. Część 4: Rozbudowa systemu dziedzinowego zakładu patomorfologii o repozytorium elektronicznej dokumentacji medycznej oraz moduł dedykowany dla genetyki i biologii molekularnej. Część 5: Dostawa platformy do dystrybucji online badań obrazowych pacjentów wraz z opisami. Część 6: Wyposażenie zakładu endoskopii w system przechwytywania, dicomizacji i archiwizacji badań na 4 salach zabiegowych. Część 7: Dokumentacja obrazowa - interfejs do systemu CeZ (integracja z PUI) Część 8: Dostawa systemu archiwizacji obrazów PACS. Część 9: Dostawa Elektronicznej Karty Znieczulenia wraz z wdrożeniem i integracją z systemem HIS. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załącznikach nr 3 do SWZ.
Interne KennungDZP.261.53.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 zamówienia
BeschreibungRozbudowa systemu HIS o dodatkowe moduły on-premises wraz z licencjami. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3.1 do SWZ.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 zamówienia
BeschreibungRozbudowa systemu HIS o dodatkowe moduły cloud lub hybrid wraz z licencjami. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3.2 do SWZ.
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 zamówienia
BeschreibungRozbudowa systemu zarządzania chemioterapią o dodatkowe licencje. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3.3 do SWZ.
Interne Kennung3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 zamówienia
BeschreibungRozbudowa systemu dziedzinowego zakładu patomorfologii o repozytorium elektronicznej dokumentacji medycznej oraz moduł dedykowany dla genetyki i biologii molekularnej. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3.4 do SWZ.
Interne Kennung4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 zamówienia
BeschreibungDostawa platformy do dystrybucji online badań obrazowych pacjentów wraz z opisami. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3.5 do SWZ.
Interne Kennung5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 zamówienia
BeschreibungWyposażenie zakładu endoskopii w system przechwytywania, dicomizacji i archiwizacji badań na 4 salach zabiegowych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3.6 do SWZ.
Interne Kennung6
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 zamówienia
BeschreibungDokumentacja obrazowa - interfejs do systemu CeZ (integracja z PUI). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3.7 do SWZ.
Interne Kennung7
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 zamówienia
BeschreibungDostawa systemu archiwizacji obrazów PACS. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3.8 do SWZ.
Interne Kennung8
LosLOT-0009
TitelCzęść 9 zamówienia
BeschreibungDostawa Elektronicznej Karty Znieczulenia wraz z wdrożeniem i integracją z systemem HIS. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3.9 do SWZ.
Interne Kennung9