See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: [DNPS.424.39.2026] Konkurs ofert na kompleksowe udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii na rzecz Pacjentów Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie – konkurs uzupełniający.
Beschreibung: kompleksowe udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii na rzecz Pacjentów Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie – konkurs uzupełniający.
Interne Kennung: DNPS.424.39.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DNPS.424.39.2026
Beschreibung: DNPS.424.39.2026 - świadczenia zdrowotne w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii
Interne Kennung: [DNPS.424.39.2026]