520753-2026 - Ergebnis
Rumänien – Bau von Pflegeheimen – Executie lucrari “Reabilitare spatii C6 si C7 scoala de jandarmi in vederea realizarii unui centru de ingrijiri persoane varstnice”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Executie lucrari “Reabilitare spatii C6 si C7 scoala de jandarmi in vederea realizarii unui centru de ingrijiri persoane varstnice”
Beschreibung: Lucrarile ce fac obiectul prezentei proceduri sunt cele detaliate si descriese in Proiectul tehnic de executie si a documentelor ce fac parte din acesta, a detaliilor de executie si a listelor cu cantitatile de lucrari parte integranta din PTh. Termenul pana la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este cu cel mult 20 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari cu 11 zile anterior datei limita de depunere a ofertelor. Solicitarile de clarificari vor fi transmise in format editabil.
Interne Kennung: 4666002_2025_PAAPD1578064
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215213 Bau von Pflegeheimen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Lucrarile ce fac obiectul prezentei proceduri sunt cele detaliate si descriese in Proiectul tehnic de executie si a documentelor ce fac parte din acesta, a detaliilor de executie si a listelor cu cantitatile de lucrari parte integranta din PTh.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien, 45232141 Heizanlage