See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa tśm do systemu głębinowego Ukwiał 207
Beschreibung: Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zostanie zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), którą Zamawiający przekaże Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Vorherige Bekanntmachung: 340475-2026
Interne Kennung: 09/KPW/TO/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: pilna potrzeba udzielenia zamówienia spowodowana koniecznością zrealizowania dostawy w roku 2026 r. (szacowany czas realizacji: 8 miesięcy od udzielenia zamówienia)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35500000 Kriegsschiffe und zugehörige Teile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa zwijarki pępowiny do systemu głębinowego Ukwiał 207
Interne Kennung: 09/KPW/TO/2026 - cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa pępowiny 500M-760-12 pojazdu głębinowego Ukwiał 207
Interne Kennung: 09/KPW/TO/2026 - cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa zasilacza pojazdu głębinowego Ukwiał 207
Interne Kennung: 09/KPW/TO/2026 - cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa systemu nawigacyjnego Kongsberg MicroPAP pojazdu głębinowego Ukwiał 207
Interne Kennung: 09/KPW/TO/2026 - cz. 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa Przenośnej Konsoli Operatora (PKO) pojazdu głębinowego Ukwiał 207
Interne Kennung: 09/KPW/TO/2026 - cz. 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa haka odrzutnego do wodowania pojazdów - Imenco Micro Latch 0,5Te - systemu głębinowego Ukwiał 207
Interne Kennung: 09/KPW/TO/2026 - cz. 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa wózka do przechowywania oraz uzbrajania pojazdu głębinowego Ukwiał 207
Interne Kennung: 09/KPW/TO/2026 - cz. 7