See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Akcinės bendrovės Lietuvos paštas įmonių grupės kibernetinių rizikų draudimo paslaugos
Beschreibung: Akcinės bendrovės Lietuvos paštas įmonių grupės kibernetinių rizikų draudimo paslaugos
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0