2. Verfahren
Verfahren
Titel: vervoersbewijzen dienstverlening
Beschreibung: dienstverlening voor de vervoersbewijzen voor kandidaten van den GR 300 tot 600 passen
Interne Kennung: EU/2025.008
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79980000 Abonnementdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: vervoersbewijzen dienstverlening
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: de overeenkomst kan 2 maal 1 jaar verlengd worden