2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kalamaja kalmistupargi mänguväljaku katendi vahetus (põrkeliiv)
Beschreibung: Kadrioru Park kutsub teid esitama pakkumust, mille eesmärk on Kalamaja kalmistupargi mänguväljaku vana katendi eemaldamine ja nõuetekohase põrkeliivkatte rajamine ning hooldus 2027. aasta hooajal (kevadel ja suvel). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313062-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OSA 2 - Mängu- ja treeningväljakute seadmete ning turvaaluste hooldus, remont, ost ja/või paigaldus.
Beschreibung: Mänguväljakute seadmete/treeningvahendite/turvaaluste hooldus, remont ning vajadusel vastavalt tellija soovile osade soetamine ja paigaldamine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313062-0001