520865-2025 - Wettbewerb
Polen – Bankdienstleistungen – Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 9 730 000,00 zł na rzecz Gminy Zabłudów w 2025 roku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 9 730 000,00 zł na rzecz Gminy Zabłudów w 2025 roku
BeschreibungUdzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 9 730 000,00 zł na rzecz Gminy Zabłudów w 2025 roku z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Zabłudów w 2025 roku oraz spłatę zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów zgodnie z załącznikiem 11b
Interne KennungZP 271.7.10.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNiniejsza postępowanie prowadzone jest zgodnie z ustawa pzp w trybie przetargu nieograniczonego, z zastosowaniem uprzedniej oceny ofert, zgodnie z art. 132 i art. 139 ust. 1 pzp
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001
TitelUdzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 9 730 000,00 zł na rzecz Gminy Zabłudów w 2025r.
BeschreibungUdzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 9 730 000,00 na rzecz Gminy Zabłudów w 2025 r. z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego budżetu Gminy Zabłudów w 2025r. oraz spłatę zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów. Szczegółowo załączniki 11a, 11b, 11c, 12 do SWZ