2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Niegowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 6x6 (kategoria 2: uterenowiony) dla OSP NIEGOWA. Zamówienie obejmuje również dostarczenie wraz z zamówieniem dodatkowego wyposażenia, wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim, kompletu dokumentów niezbędnych do rejestracji pojazdu oraz przeszkolenie członków OSP w zakresie jego obsługi. 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru zadania określają: - Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) - Opis przedmiotu Zamówienia (minimalne wymagania techniczno - użytkowe których spełnienie jest obligatoryjne) – załącznik nr 2 do SWZ, - Wzór umowy – załącznik nr 6 do SWZ Wszystkie wymagania określone w dokumentach stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: ZP.OSP.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: a) Oferta wraz z załącznikami musi zostać sporządzona w języku polskim, złożona w postaci elektronicznej oraz podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym pod rygorem nieważności. Złożenie oferty wymaga od wykonawcy zarejestrowania się i zalogowania na Platformie e-zamówienia dostępnej pod adresem : https://ezamowienia.gov.pl/pl/ b) Zasady rejestracji na Platformie znajdują się na stronie https://ezamowienia.gov.pl/pl/ c) Zasady przygotowania i złożenia oferty za pośrednictwem Platformy: Wykonawca przygotowuje ofertę w środowisku swojego komputera, podpisuje ją kwalifikowanym podpisem elektronicznym i dopiero wówczas umieszcza na Platformie . Przed podpisaniem oferty , dokumentów, zaleca się ich przekonwertowanie do formatu pdf. Wykonawca ma prawo złożyć tylko jedną ofertę. Oferty wykonawcy, który przedłoży więcej niż jedną ofertę, zostaną odrzucone. d) Wykonawca składa ofertę wraz z wymaganymi oświadczeniami i dokumentami, wskazanymi w rozdziale II podrozdziale 8 SWZ 1. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy zakupowej e-zamówienia, dostępnej pod adresem https://ezamowienia.gov.pl, zwaną dalej Platformą lub pomocniczo, w przypadku problemów z działaniem Platformy, za pośrednictwem maila na adres ospprzetargi@onet.pll, z zastrzeżeniem, że oferta musi być złożona przez Platformę. Wysłanie wiadomości za pośrednictwem Platformy, nie powoduje obowiązku jej przesłania pocztą elektroniczną. Poczta elektroniczna traktowana jest jako źródło pomocnicze tylko w uzasadnionych przypadkach wskazanych powyżej o których wykonawca informuje w treści maila załączając np. zrzut ekranu z potwierdzeniem problemów z działaniem podstawowego kanału komunikacji jakim jest Platforma. Zamawiający informuje, że przesyłanie wiadomości droga mailową, dotyczy również zapytań, może nie zostać rozpatrzone. Złożenie oferty możliwe jest tylko poprzez Platformę. Podstawowym narzędziem do komunikacji w niniejszym postępowaniu jest Platforma. 2. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin/#regulamin-serwisu oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania do Platformy e-Zamówienia. 3. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych musi być zgody z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 poz. 2452) oraz rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz. U. z 2020 poz. 2415). 4. Osoby wskazane do porozumiewania się z wykonawcami Robert Cacoń na podany adres mailowy Zamawiającego 5. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge, 34114110 Rettungswagen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück