2. Verfahren
Verfahren
Titel: FVE SAXONIE 50MWp, Most Třebušice – FV panely
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka fotovoltaických panelů, střídačů a trafostanic vč. veškerých souvisejících zařízení a technologií, a to dle specifikace uvedené v této dokumentaci a v příloze č. 1 této dokumentace, jakož i jejich uvedení do provozu (zprovoznění) a propojení FVE s obslužným softwarem (řídícím systémem FVE; zejména ve formě jeho nahrání a otestování ve vztahu k FVE). Součástí veřejné zakázky však není samotná dodávka řídícího systému FVE. Zadavatel pro vyloučení případných pochybností uvádí, že předmětem plnění je dodávka nového zařízení, které nebylo předmětem odpisu, tedy zadavatel bude prvním uživatelem tohoto zařízení. Nesmí se jednat o repasované zařízení nebo zařízení, které již bylo používáno u jiných subjektů. Předmětem dodávky bude celkem 79 344 ks fotovoltaických panelů, 8 ks výrobních trafostanic, 130 ks střídačů a dodavatelem určený počet ks zařízení pro komunikaci střídačů s nadřazeným řídícím systémem FVE (počet ks zařízení bude určen dodavatelem v návaznosti na zvolené technické řešení tak, aby byla zajištěna řádná a spolehlivá funkčnost komunikace). Celkový výkon fotovoltaického pole bude min. 49,98 MWp (podrobněji viz příloha č. 1); orientace a natočení fotovoltaických panelů je definováno v příloze č. 1. Předmět plnění veřejné zakázky je spolufinancován ze Státního fondu životního prostředí České republiky v rámci Programu „Nové obnovitelné zdroje v energetice (RES+) financovaného z prostředků Modernizačního fondu, v rámci výzvy ModF- RES+ č. 2/2022, název projektu: Saxonie. Dodavatel bude realizovat předmět plnění veřejné zakázky na základě smlouvy a dle nejvyšších standardů profesní efektivity a kvality. Dodavatel bude při realizaci plnění veřejné zakázky respektovat platný právní řád České republiky. Obsahuje-li zadávací dokumentace (zadávací podmínky), vč. všech příloh požadavky nebo odkazy na obchodní firmy, názvy nebo jména a příjmení, specifická označení zboží a služeb, které platí pro určitou osobu, popřípadě její organizační složku za příznačné, patenty na vynálezy, užitné vzory, průmyslové vzory, ochranné známky nebo označení původu, zadavatel připouští i jiné kvalitativně a technicky obdobné či lepší plnění.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31170000 Transformatoren, 31155000 Wechselrichter
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 03