520892-2025 - Wettbewerb
Belgien – Brandbekämpfungsausrüstung – Het huren en onderhoud van brandblussers
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHet huren en onderhoud van brandblussers
BeschreibungOvername en recyclage van alle brandblussers van het bedrijf Sicli, alsook terbeschikking stellen van 2.862 brandblussers per jaar van het type poeder/schuim/CO2 in alle gebouwen van het openbare en privépatrimonium van het OCMW van de Stad Brussel, voornamelijk gelegen op het grondgebied van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest. Als tegengewicht voor de betaling van de premies verbindt de opdrachtnemer zich toe om één keer per jaar, door gespecialiseerd personeel, het onderhoud van de installaties te verzekeren, dat wil zeggen: • Jaarlijks de brandblussers te laten nazien door een gespecialiseerde controleur; • De hervormde apparaten voor slijtage of constructiefout te vervangen; • Alle versleten of defecte toebehoren te vervangen; • Gratis, verplaatsing inbegrepen, het herladen van de op brand gebruikte apparaten uit te voeren; • De flessen CO2 te hertesten volgens de voorschriften van art 359 van het Algemeen Reglement op de Arbeidsbescherming en de Federale Overheidsdienst Werkgelegenheid, Arbeid en Sociaal Overleg (het hertesten van de brandblussers CO2 omvat: zandstralen, schilderen, decalcomanie, standaardverwisseling van de kraan); • De flessen met CO2 na deze hertest opnieuw te vullen. Een verslag van het nazicht zal bij iedere prestatie overhandigd worden.
Interne Kennung11908-BGP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35111000 Brandbekämpfungsausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Titel11908-BGP - 1
Interne Kennung1