See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kardiovaskulaarsüsteemi ravimite ostmine KORDUSHANGE
Beschreibung: Kardiovaskulaarsüsteemi ravimite ostmine 12 kuu jooksul vastavalt reaalsele vajadusele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: digoksiin tablett 62,5mcg
Beschreibung: digoksiin tablett 62,5mcg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0001
Los: LOT-0002
Titel: digoksiin tablett 0,25mg
Beschreibung: digoksiin tablett 0,25mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0002
Los: LOT-0003
Titel: flekainiid süstelahus 10mg/ml(15ml)
Beschreibung: flekainiid süstelahus 10mg/ml(15ml) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0003
Los: LOT-0004
Titel: amiodaroon süstelahus 50mg/ml (3ml)
Beschreibung: amiodaroon süstelahus 50mg/ml (3ml) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0004
Los: LOT-0005
Titel: norepinefriin infusioonilahuse kontsentraat 1mg/ml (1ml)
Beschreibung: norepinefriin infusioonilahuse kontsentraat 1mg/ml (1ml) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0005
Los: LOT-0006
Titel: fenüülefriin(mesaton) süstelahus 10mg/ml (1ml)
Beschreibung: fenüülefriin(mesaton) süstelahus 10mg/ml (1ml) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0006
Los: LOT-0007
Titel: ammoniaak inhalatsiooniaur, lahus 10%
Beschreibung: ammoniaak inhalatsiooniaur, lahus 10% / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0007
Los: LOT-0008
Titel: glütserüülnitraat keelealune tablett 0,5mg
Beschreibung: glütserüülnitraat keelealune tablett 0,5mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0008
Los: LOT-0009
Titel: isosorbiitmononitraat prolong tablett 60mg
Beschreibung: isosorbiitmononitraat prolong tablett 60mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0009
Los: LOT-0010
Titel: klonidiin süstelahus 0,1mg/ml (1ml)
Beschreibung: klonidiin süstelahus 0,1mg/ml (1ml) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0010
Los: LOT-0011
Titel: naatriumnitroprussiid infusioonilahuse pulber 50mg
Beschreibung: naatriumnitroprussiid infusioonilahuse pulber 50mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0011
Los: LOT-0012
Titel: furosemiid kapsel 60mg
Beschreibung: furosemiid kapsel 60mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0012
Los: LOT-0013
Titel: furosemiid süste-infusioonilahus 10mg/ml (5ml)
Beschreibung: furosemiid süste-infusioonilahus 10mg/ml (5ml) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0013
Los: LOT-0014
Titel: torasemiid süstelahus 5mg/ml (4ml)
Beschreibung: torasemiid süstelahus 5mg/ml (4ml) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0014
Los: LOT-0015
Titel: spironolaktoon tablett 25mg
Beschreibung: spironolaktoon tablett 25mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0015
Los: LOT-0016
Titel: spironolaktoon tablett 50mg
Beschreibung: spironolaktoon tablett 50mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0016
Los: LOT-0017
Titel: spironolaktoon tablett 100mg
Beschreibung: spironolaktoon tablett 100mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0017
Los: LOT-0018
Titel: lauromakrogool 400 süstelahus 5mg/ml(2ml)
Beschreibung: lauromakrogool 400 süstelahus 5mg/ml(2ml) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0018
Los: LOT-0019
Titel: lauromakrogool 400 süstelahus 10mg/ml(2ml)
Beschreibung: lauromakrogool 400 süstelahus 10mg/ml(2ml) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0019
Los: LOT-0020
Titel: lauromakrogool 400 süstelahus 30mg/ml(2ml)
Beschreibung: lauromakrogool 400 süstelahus 30mg/ml(2ml) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0020
Los: LOT-0021
Titel: bisoprolool tablett (poolitatav) 2,5mg
Beschreibung: bisoprolool tablett (poolitatav) 2,5mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0021
Los: LOT-0022
Titel: bisoprolool tablett 5mg
Beschreibung: bisoprolool tablett 5mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0022
Los: LOT-0023
Titel: bisoprolool tablett 10mg
Beschreibung: bisoprolool tablett 10mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0023
Los: LOT-0024
Titel: nitrendipiin tablett (poolitatav) 20mg
Beschreibung: nitrendipiin tablett (poolitatav) 20mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0024
Los: LOT-0025
Titel: verapamiil retardtablett 120
Beschreibung: verapamiil retardtablett 120 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0025
Los: LOT-0026
Titel: verapamiil süstelahus 2,5mg/ml(2ml)
Beschreibung: verapamiil süstelahus 2,5mg/ml(2ml) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0026
Los: LOT-0027
Titel: diltiaseem retardtablett 90mg
Beschreibung: diltiaseem retardtablett 90mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0027
Los: LOT-0028
Titel: enalapriil tablett 5mg
Beschreibung: enalapriil tablett 5mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0028
Los: LOT-0029
Titel: enalapriil tablett (poolitatav) 10mg
Beschreibung: enalapriil tablett (poolitatav) 10mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0029
Los: LOT-0030
Titel: enalapriil tablett 20mg
Beschreibung: enalapriil tablett 20mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0030
Los: LOT-0031
Titel: enalapriil süstelahus 1,25mg/ml(1ml)
Beschreibung: enalapriil süstelahus 1,25mg/ml(1ml) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0031
Los: LOT-0032
Titel: enalapriil+hüdroklorotiasiid tablett 10mg+12,5mg
Beschreibung: enalapriil+hüdroklorotiasiid tablett 10mg+12,5mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0032
Los: LOT-0033
Titel: perindopriil+ indapamiid tablett 5mg(4mg)+1,25mg
Beschreibung: perindopriil+ indapamiid tablett 5mg(4mg)+1,25mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0033
Los: LOT-0034
Titel: perindopriil+amlodipiin tablett 4mg(5mg)+5mg
Beschreibung: perindopriil+amlodipiin tablett 4mg(5mg)+5mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0034
Los: LOT-0035
Titel: perindopriil+amlodipiin tablett 8mg(10mg)+5mg
Beschreibung: perindopriil+amlodipiin tablett 8mg(10mg)+5mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0035
Los: LOT-0036
Titel: perindopriil+amlodipiin tablett 4mg(5mg)+10mg
Beschreibung: perindopriil+amlodipiin tablett 4mg(5mg)+10mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0036
Los: LOT-0037
Titel: perindopriil+amlodipiin tablett 8mg(10mg)+10mg
Beschreibung: perindopriil+amlodipiin tablett 8mg(10mg)+10mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0037
Los: LOT-0038
Titel: perindopriil+amlodipiin+indapamiid tablett 4mg(5mg)+5mg+1,25mg
Beschreibung: perindopriil+amlodipiin+indapamiid tablett 4mg(5mg)+5mg+1,25mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0038
Los: LOT-0039
Titel: perindopriil+amlodipiin+indapamiid tablett 8mg(10mg)+10mg+2,5mg
Beschreibung: perindopriil+amlodipiin+indapamiid tablett 8mg(10mg)+10mg+2,5mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0039
Los: LOT-0040
Titel: perindopriil+amlodipiin+indapamiid tablett 4mg(5mg)+10mg+1,25mg
Beschreibung: perindopriil+amlodipiin+indapamiid tablett 4mg(5mg)+10mg+1,25mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0040
Los: LOT-0041
Titel: perindopriil+amlodipiin+indapamiid tablett 8mg(10mg)+5mg+2,5mg
Beschreibung: perindopriil+amlodipiin+indapamiid tablett 8mg(10mg)+5mg+2,5mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0041
Los: LOT-0042
Titel: valsartaan tablett (poolitatav) 160mg
Beschreibung: valsartaan tablett (poolitatav) 160mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0042
Los: LOT-0043
Titel: olmesartaanmedoksomiil tablett 20mg
Beschreibung: olmesartaanmedoksomiil tablett 20mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0043
Los: LOT-0044
Titel: olmesartaanmedoksomiil tablett 40mg
Beschreibung: olmesartaanmedoksomiil tablett 40mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0044
Los: LOT-0045
Titel: olmesartaanmedoksomiil+amlodipiin tablett 40mg+5mg
Beschreibung: olmesartaanmedoksomiil+amlodipiin tablett 40mg+5mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0045
Los: LOT-0046
Titel: olmesartaanmedoksomiil+amlodipiin tablett 40mg+10mg
Beschreibung: olmesartaanmedoksomiil+amlodipiin tablett 40mg+10mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0046
Los: LOT-0047
Titel: olmesartaanmedoksomiil+amlodipiin+hüdroklorotiasiid tablett 40mg+5mg+12,5mg
Beschreibung: olmesartaanmedoksomiil+amlodipiin+hüdroklorotiasiid tablett 40mg+5mg+12,5mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313626-0047