2. Verfahren
Verfahren
Titel: „RS 4 VRT Praha-Balabenka – sjezd Lovosice“; Projekt podrobného inženýrskogeologického průzkumu včetně následného inženýrskogeologického dozoru
Beschreibung: Předmětem díla se rozumí zpracování samostatného projektu pro podrobný inženýrskogeologický průzkum (dále jen „Projekt“), včetně následného inženýrskogeologického dozoru. Projekt bude sloužit jako podklad pro zpracování podrobného inženýrskogeologického průzkumu v rozsahu stanoveném zadávací dokumentací a předloženou nabídkou dodavatele. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 97139/2026-SŽ-GŘ-O7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik, 71351910 Geologische Untersuchungen, 71351730 Geologische Prospektion
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem díla se rozumí zpracování samostatného projektu pro podrobný inženýrskogeologický průzkum (dále jen „Projekt“), včetně následného inženýrskogeologického dozoru. Projekt bude sloužit jako podklad pro zpracování podrobného inženýrskogeologického průzkumu v rozsahu stanoveném zadávací dokumentací a předloženou nabídkou dodavatele.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351730 Geologische Prospektion, 71351910 Geologische Untersuchungen, 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik