2. Verfahren
Verfahren
Titel: Consultancydiensten
Beschreibung: Voor onderhavige overheidsopdracht levert de dienstverlener multidisciplinaire consultancydiensten bedoeld om de aanbestedende overheid bij te staan bij het analyseren, ontwerpen, uitvoeren en optimaliseren van haar projecten, programma’s en tools. Die diensten moeten regelmatig worden aangepast aan de verschillende behoeften van de organisatie.
Interne Kennung: MP VSSE-DG-206-005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OO VSSE-DG-206-005 - 1
Interne Kennung: 1