520955-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Erdgas – Príležitostné spoločné verejné obstarávanie zemného plynu – Regionálne združenie miest a obcí - Požitavský región
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Príležitostné spoločné verejné obstarávanie zemného plynu – Regionálne združenie miest a obcí - Požitavský región
Beschreibung: Predmet zákazky tvorí dodávka zemného plynu, skoordinovanie a zabezpečenie prepravy a distribúcie plynu, resp. poskytovanie systémových služieb v kvalite garantovanej technickými podmienkami prevádzkovateľa distribučnej sústavy vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku od 1.1.2027 do 31.12.2029 pre verejného obstarávateľa a ďalších verejných obstarávateľov pristupujúcich k verejnému obstarávaniu na základe podmienok stanovených v súťažných podkladoch v predpokladanom množstve. Predpokladané množstvo počas trvania zmluvného vzťahu (MWh) S P O L U: 29 128,79. Predmet zákazky je špecifikovaný v prílohe B.1.: Opis predmetu obstarávania a v prílohe č. 2 SP: Zoznam odberných miest s predpokladaným množstvom odberu zemného plynu.
Interne Kennung: 20260618_PoZ. reg. PL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmet zákazky tvorí dodávka zemného plynu, skoordinovanie a zabezpečenie prepravy a distribúcie plynu, resp. poskytovanie systémových služieb v kvalite garantovanej technickými podmienkami prevádzkovateľa distribučnej sústavy vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku od 1.1.2027 do 31.12.2029 pre verejného obstarávateľa a ďalších verejných obstarávateľov pristupujúcich k verejnému obstarávaniu na základe podmienok stanovených v súťažných podkladoch, v predpokladanom množstve. Predpokladané množstvo počas trvania zmluvného vzťahu (MWh) S P O L U: 29 128,79. Predmet zákazky je špecifikovaný v prílohe B.1.: Opis predmetu obstarávania a v prílohe č. 2 SP: Zoznam odberných miest s predpokladaným množstvom odberu zemného plynu.