See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Świadczenie usługi utrzymania w ruchu w trybie produkcyjnym Systemu przeznaczonego dla Poradni Psychologiczno - Pedagogicznych” oraz rozwój powyższego Systemu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania w ruchu w trybie produkcyjnym elementów Systemu dla Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych. Przedmiot zamówienia obejmuje również aktualizację, rozwój i rozbudowę powyższego Systemu. Za zapewnienie aktualnych licencji na Oprogramowanie Standardowe oraz Infrastruktury odpowiada Zamawiający. Poprzez utrzymanie w trybie produkcyjnym rozumie się: usługi programistyczne na potrzeby utrzymania w ruchu Systemu PPP, usługi administracji Systemem polegające na administrowaniu zasobami opisanymi w OPZ, dokonywanie wszelkich czynności technicznych w ramach świadczonej usługi. Prace rozwojowe – liczba godzin prac rozwojowych nad Systemem związanych z projektowaniem, testowaniem, wdrażaniem wynosi 10 000 osobogodzin przez cały okres umowy. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 176330-2025
Interne Kennung: ZAiBI.233.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72300000 Datendienste, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72210000 Programmierung von Softwarepaketen, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja obejmuje prace rozwojowe po wykorzystaniu maksymalnej prognozowanej liczby godzin w zamówieniu podstawowym, jeżeli Zamawiający będzie posiadał potrzeby w zakresie prac rozwojowych oraz środki na realizację opcji oraz Zamawiający poinformuje Wykonawcę o chęci skorzystania z opcji przesyłając oświadczenie, z którego będzie wynikał zakres prac. Procedura wyceny zamówienia odbywać się będzie zgodnie z OPZ. Prognozowana przez Zamawiającego maksymalna liczba godzin prac w ramach opcji wynosi maksymalnie 25 000 osobogodzin przez cały okres realizacji umowy. Jedna godzina pracy rozumiana jest jako 60 minut i dotyczy każdej osoby zaangażowanej w proces. Godziny niepełne będą rozliczane co do 15 minut zaokrąglane w górę. Wszystkie prace w ramach opcji zlecane są na takich samych zasadach jak prace rozwojowe tj. zgodnie z procedurą opisaną w OPZ. Wyliczenie kosztu całkowitego wykonanej usługi będzie odbywało się przez podsumowanie kosztów udziału wszystkich zaangażowanych osób Wykonawcy. Koszt liczony jest poprzez przemnożenie liczby godzin zaangażowanych osób, potwierdzonych przez Zamawiającego i stawki godzinowej Wykonawcy z jego oferty. Należy w tym uwzględnić usługi towarzyszące wprowadzaniu zmian w Systemie. W przypadku, gdy Zamawiający nie zrealizuje zleceń w planowanej liczbie lub kwocie, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie związane z brakiem realizacji zleceń w ww. zakresie, w tym odszkodowanie za utracone korzyści. Prace rozwojowe w ramach opcji będą zlecane, realizowane i odbierane na takich samych zasadach jak prace rozwojowe w ramach zamówienia podstawowego.