See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych, wyrobów stomatologicznych i medycznych oraz dzierżawa pomp infuzyjnych.
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych, wyrobów stomatologicznych i medycznych oraz dzierżawa pomp infuzyjnych. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 42 części, których szczegółowy opis zawiera dokumentacja zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 524249-2025
Interne Kennung: 54/Apteka/2025-80/ZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System, 33662100 Ophthalmika, 33652300 Immunsuppressiva, 33661700 Andere Mittel für das Nervensystem, 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen, 33651520 Immunglobuline, 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane, 33694000 Diagnostika, 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33141800 Zahnärztliches Verbrauchsmaterial, 33642000 Systemische Hormonpräparate, exkl. Sexualhormone und Insuline, 33621000 Arzneimittel für Blut und Blut bildende Organe, 33651600 Impfstoffe, 33630000 Dermatika sowie Arzneimittel für das Muskel- und Skelettsystem, 33690000 Varia, 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung, 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung, 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt, 33661500 Psycholeptika, 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem, 33661200 Analgetika, 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel, 33194110 Infusionspumpen, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33141310 Spritzen, 33141110 Verbandsmaterial, 33141112 Heftpflaster, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141624 Verabreichungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet Nr 8.7
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Nandroloni decanoas 50mg/ml (200 sztuk). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 14
Haupteinstufung (cpv): 33642000 Systemische Hormonpräparate, exkl. Sexualhormone und Insuline
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Realizacja prawa opcji polegać będzie na: 1) zmianie liczby poszczególnych towarów (asortymentu) przedmiotu zamówienia w ramach dostępnego w umowie katalogu towarów (asortymentu) poprzez dowolne zamawianie przez „Zamawiającego” poszczególnych pozycji asortymentu - „Zamawiający” informuje, że określona w umowie liczba zamawianych towarów ma jedynie charakter orientacyjny, a „Zamawiającemu” przysługuje możliwość zwiększania do 100% oraz jednoczesnego zmniejszania liczby każdej pozycji asortymentowej w granicach wartości umowy (wartości pakietu), jak również niewykorzystania poszczególnych pozycji asortymentowych; 2) wydłużeniu przez „Zamawiającego” terminu obowiązywania umowy, nie dłużej jednak niż o 3 miesiące w stosunku do pierwotnego terminu, w przypadku gdy towar oraz wartość umowy (wartość pakietu) nie zostały wyczerpane. Skorzystanie przez „Zamawiającego” z prawa opcji może nastąpić w przypadku wystąpienia okoliczności polegających w szczególności na: 1) zwiększeniu się liczby pacjentów szpitala; 2) zmianie rodzaju oraz ilości wykonywanych świadczeń zdrowotnych; 3) powstaniu lub zmianie zobowiązań wynikających z zawartych przez „Zamawiającego” umów (np. z Narodowym Funduszem Zdrowia); 4) pozyskaniu lub ograniczeniu dostępnych środków finansowych. Szczegółowe informacje zawiera dokumentacja zamówienia.
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet Nr 8.11
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Paracetamolum + Ibuprofenum, 10 mg + 3 mg (500 sztuk). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 18
Haupteinstufung (cpv): 33661200 Analgetika
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet Nr 9.1
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Immunoglobulina ludzka w postaci 10% roztworu do podawania dożylnego (10000 gram). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 23
Haupteinstufung (cpv): 33651520 Immunglobuline
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet Nr 9.6
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Maribavirum 200mg (7000 sztuk). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet Nr 9.8
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Fremanezumabum 225 mg (600 sztuk). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet Nr 9.9
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Lanadelumabum 300mg (500 sztuk). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 31
Haupteinstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet Nr 13
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Parafina - postać pastylkowa (12000 kilogramów). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 35
Haupteinstufung (cpv): 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet Nr 15
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Różne produkty lecznicze (12 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 37
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet Nr 16
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Wyroby stomatologiczne (144 pozycje). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 38
Haupteinstufung (cpv): 33141800 Zahnärztliches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet Nr 17
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Wyroby stomatologiczne (24 pozycje). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 39
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet Nr 18
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Wyroby stomatologiczne (21 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 40
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet Nr 20
Beschreibung: Dzierżawa pomp infuzyjnych kompatybilnych z oferowaną immunoglobuliną ludzką wraz z dostawą następującego towaru: Immunoglobulina ludzka, Strzykawki, Przyrządy do bezigłowego pobierania preparatu z fiolki, Zestawy infuzyjne, Igły medyczne, Gaziki, Plastry, Opatrunki (14 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 42
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33141310 Spritzen, 33141110 Verbandsmaterial, 33141112 Heftpflaster, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141624 Verabreichungsausrüstung