521011-2026 - Ergebnis
Polen – Software-Implementierung – Zakup portalu 3D i e-usług w ramach projektu "Rozwój elektronicznych usług świadczonych przez Miasto Gorzów Wielkopolski- etap III.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup portalu 3D i e-usług w ramach projektu "Rozwój elektronicznych usług świadczonych przez Miasto Gorzów Wielkopolski- etap III.
BeschreibungW ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do wykonania wszystkich prac niezbędnych do uruchomienia i wdrożenia Systemu, obejmujących: A. Dostawę zintegrowanego oprogramowania komputerowego wspomagającego zarządzanie i utrzymanie infrastruktury drogowej oraz przestrzeni miejskiej wraz z aplikacją mobilną, działającego w środowisku przeglądarkowym bez potrzeby instalowania dodatkowych wtyczek. B. Usługę pozyskania danych, w tym: a. Budowę systemu referencyjnego dróg opartego na strukturze punktów węzłowych i odcinków międzywęzłowych, umożliwiającego jednoznaczną lokalizację zdarzeń, obiektów i decyzji w odniesieniu do kilometrażu i pikietażu. b. Fotorejestrację sferyczną wysokiej rozdzielczości, pozwalającą na uzyskanie panoramicznych zdjęć przestrzeni drogowej, zsynchronizowanych z pozycją pojazdu, z pełną korektą geometryczną i barwami naturalnymi RGB. c. Opracowanie granic pasa drogowego. d. Inwentaryzację obiektów i ewidencję pasa drogowego. e. Inwentaryzację oznakowania pionowego i poziomego, sygnalizacji świetlnej oraz urządzeń BRD. f. Digitalizację obowiązujących decyzji administracyjnych dotyczących zajęcia pasa drogowego i innych postępowań, wraz z ich migracją do systemu. g. Zasilenie danych do Systemu. C. Wytworzenie e-usług. D. Wdrożenie i utrzymanie Systemu, obejmujące: a. przygotowanie planu wdrożenia, b. konfigurację i uruchomienie środowiska produkcyjnego, c. przeszkolenie użytkowników i administratorów, d. świadczenie wsparcia technicznego i merytorycznego przez wymagany okres. E. Zapewnienie hostingu w chmurze, obejmującego pełne środowisko systemowe oraz dane związane z zarządzaniem infrastrukturą drogową, obiektami inżynierskimi i organizacją ruchu. Zamawiający oczekuje, aby wszystkie wdrożone usługi były zgodne z ITIL (Information Technology Infrastructure Library) w zakresie najlepszych praktyk zarządzania usługami IT w celu zwiększenia efektywności, skuteczności oraz bezpieczeństwa operacji IT, w szczególności w efektywnym zarządzaniu ryzykiem, reagowaniu na incydenty bezpieczeństwa, a także w zapewnieniu zgodności z przepisami prawnymi i standardami branżowymi.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungW ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do wykonania wszystkich prac niezbędnych do uruchomienia i wdrożenia Systemu, obejmujących: A. Dostawę zintegrowanego oprogramowania komputerowego wspomagającego zarządzanie i utrzymanie infrastruktury drogowej oraz przestrzeni miejskiej wraz z aplikacją mobilną, działającego w środowisku przeglądarkowym bez potrzeby instalowania dodatkowych wtyczek. B. Usługę pozyskania danych, w tym: a. Budowę systemu referencyjnego dróg opartego na strukturze punktów węzłowych i odcinków międzywęzłowych, umożliwiającego jednoznaczną lokalizację zdarzeń, obiektów i decyzji w odniesieniu do kilometrażu i pikietażu. b. Fotorejestrację sferyczną wysokiej rozdzielczości, pozwalającą na uzyskanie panoramicznych zdjęć przestrzeni drogowej, zsynchronizowanych z pozycją pojazdu, z pełną korektą geometryczną i barwami naturalnymi RGB. c. Opracowanie granic pasa drogowego. d. Inwentaryzację obiektów i ewidencję pasa drogowego. e. Inwentaryzację oznakowania pionowego i poziomego, sygnalizacji świetlnej oraz urządzeń BRD. f. Digitalizację obowiązujących decyzji administracyjnych dotyczących zajęcia pasa drogowego i innych postępowań, wraz z ich migracją do systemu. g. Zasilenie danych do Systemu. C. Wytworzenie e-usług. D. Wdrożenie i utrzymanie Systemu, obejmujące: a. przygotowanie planu wdrożenia, b. konfigurację i uruchomienie środowiska produkcyjnego, c. przeszkolenie użytkowników i administratorów, d. świadczenie wsparcia technicznego i merytorycznego przez wymagany okres. E. Zapewnienie hostingu w chmurze, obejmującego pełne środowisko systemowe oraz dane związane z zarządzaniem infrastrukturą drogową, obiektami inżynierskimi i organizacją ruchu. Zamawiający oczekuje, aby wszystkie wdrożone usługi były zgodne z ITIL (Information Technology Infrastructure Library) w zakresie najlepszych praktyk zarządzania usługami IT w celu zwiększenia efektywności, skuteczności oraz bezpieczeństwa operacji IT, w szczególności w efektywnym zarządzaniu ryzykiem, reagowaniu na incydenty bezpieczeństwa, a także w zapewnieniu zgodności z przepisami prawnymi i standardami branżowymi. Uwaga: Wykonawca udzieli gwarancji na wykonane usługi i dostawy oraz usługę serwisową na okres co najmniej 36 miesięcy, liczony od daty podpisania końcowego protokołu odbioru.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień zamówienia ani opcji.