521013-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa licencji oprogramowania Microsoft SQL Server wraz z wdrożeniem oraz dostawa serwerów na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa licencji oprogramowania Microsoft SQL Server wraz z wdrożeniem oraz dostawa serwerów na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji oprogramowania Microsoft SQL Server wraz z wdrożeniem oraz dostawa serwerów na potrzeby UMWD. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w projekcie umowy, stanowiącym wraz ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Umowy (dalej: SOPU) załącznik nr 7 do SWZ. 3. W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, oraz wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Interne KennungDOK-IZ-II.272.63.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust.4 ustawy Pzp
Zentrale Elemente des Verfahrensart. 139 ustawy Pzp
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji oprogramowania Microsoft SQL Server wraz z wdrożeniem oraz dostawa serwerów na potrzeby UMWD. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w projekcie umowy, stanowiącym wraz ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Umowy (SOPU) załącznik nr 7 do SWZ. 3. W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, oraz wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.