See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Operationele lease van een elektrische vloot voor de directie en omkadering
Beschreibung: Inleiding: Via onderhavige plaatsingsprocedure is onze organisatie op zoek naar een strategische partner voor het organiseren van een operationele lease van elektrische wagens ten behoeve van de directie en omkadering van i-mens vzw. Onze zorgorganisatie kent een vooruitstrevende visie op vlak van duurzaamheid, verantwoord ondernemen en ecologie. Dit vertaalde zich in het feit dat wij vandaag een van de grootste hybride vloten van België op de baan hebben. Verder hebben we ook enkele elektrische wagens in onze vloot (Dienst Maaltijden). Onze duurzaamheidsvisie en het fiscaal kader dwingen ons vandaag om nog meer vooruitstrevend te gaan nadenken over onze mobiliteit. Deze plaatsingsprocedure heeft tot doel het bekomen van een operationele lease welke wordt aangeboden aan een groep van een 400-tal medewerkers, bestaande uit directieleden en medewerkers uit het middel en hoger managementteam van onze zorgorganisatie. De leaseperiode bedraagt 60 maanden. De wagenwissel wordt voorzien in de periode maart, april tot mei in 2026. Het zwaartepunt hiervan ligt in maart 2026, daar op dat moment het overgrote deel van de huidige vloot wordt teruggeven aan onze huidige leasepartner. We verwachten van de opdrachtnemende partij dat hij dergelijke grote wagenwissel kan faciliteren en op een vlotte manier kan organiseren welke aansluit bij de noden van de organisatie. De wagen zal worden aangeboden in het kader van een mobiliteitsbudget waarbij de betrokken medewerkers hun budget kunnen inzetten volgens wens en noodzaak binnen een duurzaam kader. Het is vandaag niet in te schatten wat de impact van het mobiliteitsbudget zal zijn op de afname van het aantal wagens. Wij verwachten een geringe impact, echter zal de toekomst dit uitwijzen.
Interne Kennung: PPP0ZJ-127/4197/2024/127
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50111100 Fuhrparkverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0ZJ-127/4197/2024/127
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50111100 Beheer van wagenpark
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1