2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výzva č. 13 k podání nabídky v DNS - Dodávky trakčního materiálu včetně náhradních komponentů
Beschreibung: Zakázka zadávaná v rámci zavedeného DNS. Předmětem této VZ je dodávka trakčního materiálu a/nebo náhradních komponentů dle technické specifikace, popisu položek a požadovaného množství uvedených v Příloze č. 1 -Technická specifikace a cenová nabídka, která tvoří nedílnou součást výzvy a je dostupná na profilu zadavatele.
Interne Kennung: VZ/02/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zakázka zadávaná v rámci zavedeného DNS.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31682400 Elektroausstattung für Freileitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 31321100 Stromfreileitungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo kdykoliv zrušit trvání DNS.