521083-2026 - Wettbewerb
Polen – Tragbare Computer – Dostawa komputerów przenośnych notebook
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa komputerów przenośnych notebook
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych notebook w konfiguracji standardowej i konfiguracji deweloperskiej o parametrach określonych przez Zamawiającego w Załączniku nr 1 do SWZ. 2. Zakres dostawy obejmuje dostawę komputerów przenośnych notebook w następującej ilości: a) Konfiguracja standardowa – komputery przenośne notebook – 106 szt. b) Konfiguracja deweloperska – komputery przenośne notebook – 70 szt. 3. Szczegóły dotyczące opisu przedmiotu zamówienia, zwanego w dalszej części dokumentacji OPZ oraz sposób jego realizacji zawarte są w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungPZP/2026/14/WNP-002767
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa komputerów przenośnych notebook.