See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur rijdend personeel
Beschreibung: Onderwerp van deze aanbesteding is het sluiten van een Raamovereenkomst voor de inhuur van Rijdend personeel. De omvang van de opdracht is 10 diensten per dag op één lijn. HTM heeft ook vaak behoefte aan rvv en/of extra chauffeurs tijdens evenementen of specifieke omstandigheden.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000