2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van software voor opslag en presenteren dieptemetingen (ZEEKOE)
Beschreibung: Het waterschap maakt sinds 2002 gebruik van het opslagsysteem ZEEKOE 2002 (ZEEuwse Kust en OEvers). De programmatuur is technisch verouderd en ook de functionaliteit sluit niet aan bij de opslag en het benutten van de bathymetrische multibeamdata die sinds 2012/2013 door de peilboot van het waterschap wordt ingewonnen. In de huidige database kunnen alleen singlebeammetingen worden opgeslagen. De huidige programmatuur is niet toekomstbestendig. De informatie die wordt ingewonnen met de peilboot kan (deels) niet worden opgeslagen in ZEEKOE 2002. Momenteel worden de gegevens geconverteerd, waardoor veel informatie verloren gaat. Om in de toekomst optimaal gebruik te kunnen maken van de met de peilboot ingewonnen informatie is de programmatuur aan vervanging toe.
Interne Kennung: INK74-227199074
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie documentatie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72210000 Programmierung von Softwarepaketen, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72262000 Software-Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0000