2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zapewnienie transportu i opieki dla dzieci z terenu Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy w roku szkolnym 2026/2027 i podczas akcji „Zima/Lato w Mieście 2027”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie transportu i opieki dla 88 dzieci zamieszkałych na terenie Dzielnicy Wawer, do przedszkoli, szkół i ośrodków szkolno-wychowawczych oraz ich odwiezienie po zajęciach do miejsc zamieszkania w dniach, w których prowadzone są zajęcia dydaktyczne w roku szkolnym 2026/2027 oraz w ramach akcji Lato/Zima w mieście w 2027 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: UD-XIII-ZZP.271.26.2026.ARY
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zapewnienie transportu i opieki dla 88 dzieci w roku szkolnym 2026/2027 mieszkających na terenie Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy
Beschreibung: Zapewnienie transportu i opieki dla 88 dzieci w roku szkolnym 2026/2027 mieszkających na terenie Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje wykorzystanie prawa opcji – zwiększenie ilości przewożonych dzieci do kolejnych 54 w stosunku do zamówienia podstawowego w zakresie Części 1. Oraz zwiększenie do kolejnych 163 dni przewozu indywidualnego ucznia z niepełnosprawnością, w przypadku którego występują poważne trudności w funkcjonowaniu społecznym - w stosunku do zamówienia pod-stawowego w zakresie Części 1. Szczegółowe zasady zostały przedstawione w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ)
Los: LOT-0002
Titel: Zapewnienie transportu i opieki dla maksymalnie 14 dzieci niepełnosprawnych w czasie trwania akcji „Zima/Lato w mieście 2027”
Beschreibung: Zapewnienie transportu i opieki dla maksymalnie 14 dzieci niepełnosprawnych w czasie trwania akcji „Zima/Lato w mieście 2027”
Interne Kennung: Część 2