2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie 98 kursów zawodowych oraz 12 szkoleń komputerowych dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Olsztynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 98 kursów zawodowych oraz 12 szkoleń komputerowych po 10 osób każde, co łącznie stanowi maksymalnie 1100 osób do przeszkolenia w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Olsztynie w ramach projektu pn.: „Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. Celem realizacji usługi jest uzyskanie, uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych uczestników kursów/szkoleń potwierdzonych wydaniem odpowiednich zaświadczeń, potrzebnych do wykonywania pracy i ułatwiających powrót na rynek pracy po zakończeniu kary pozbawienia wolności. OISW w Olsztynie zamierza przeprowadzić kursy o następującej tematyce: Glazurnik-Posadzkarz (Płytkarz), Technolog robót wykończeniowych, Spawacz MAG 135 + egzamin państwowy, Ogrodnik, Hydraulik, Kucharz, Brukarz, Stolarz, Fryzjer, Spawacz TIG 141 + egzamin państwowy, Malarz-szpachlarz, Operator wózka widłowego + egzamin UDT, Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych, Opiekun zwierząt domowych, Programowanie i obsługa procesu 3D, Fryzjer/Barber, Pracownik robót dociepleniowych oraz szkolenie komputerowe.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 80530000 Berufsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 56 kursów zawodowych i 6 szkoleń komputerowych dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych na Warmii i Mazurach.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 42 kursów zawodowych i 6 szkoleń komputerowych dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych na Podlasiu.