521194-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Straßentransport/-beförderung – Výběr autobusových dopravců od 2021 - části 1 až 34
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýběr autobusových dopravců od 2021 - části 1 až 34
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je výkon veřejných služeb za účelem zajištění dopravní obslužnosti v souladu se zákonem č. 129/2000 Sb., o krajích, ve znění pozdějších předpisů, a § 2 zákona č. 194/2010 Sb., o veřejných službách v přepravě cestujících a o změně dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů na území Jihomoravského kraje. Bližší specifikace je uvedena v dokumentaci zadávacího řízení a jejích přílohách.
Interne KennungJMKVAD1119
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0004
TitelČást 24 veřejné zakázky
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je výběr autobusových dopravců pro uzavření smluv o veřejných službách v přepravě cestujících ve veřejné linkové osobní dopravě pro autobusové linky č. 109, 159, 550, 555, 556, 570, 655, 663, 664, 665, 911, 912, 913.
Interne KennungČást č. 24
LosLOT-0005
TitelČást 25 veřejné zakázky
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je výběr autobusových dopravců pro uzavření smluv o veřejných službách v přepravě cestujících ve veřejné linkové osobní dopravě pro autobusové linky č. 109, 165, 174, 521, 522, 530, 531, 540, 541, 542, 543, 550, 551, 612.
Interne KennungČást č. 25
LosLOT-0001
TitelČást 6 veřejné zakázky
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je výběr autobusových dopravců pro uzavření smluv o veřejných službách v přepravě cestujících ve veřejné linkové osobní dopravě pro autobusové linky č. 47, 48, 55, 78, 151, 514, 520, 612, 710.
Interne KennungČást č. 6
LosLOT-0003
TitelČást 10 veřejné zakázky
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je výběr autobusových dopravců pro uzavření smluv o veřejných službách v přepravě cestujících ve veřejné linkové osobní dopravě pro autobusové linky č. 403, 404, 501, 510.
Interne KennungČást č. 10
LosLOT-0006
TitelČást 26 veřejné zakázky
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je výběr autobusových dopravců pro uzavření smluv o veřejných službách v přepravě cestujících ve veřejné linkové osobní dopravě pro autobusové linky č. 154, 165, 505, 521, 522, 541, 543, 551.
Interne KennungČást č. 26
LosLOT-0002
TitelČást 8 veřejné zakázky
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je výběr autobusových dopravců pro uzavření smluv o veřejných službách v přepravě cestujících ve veřejné linkové osobní dopravě pro autobusové linky č. 105, 108, 154, 431, 501, 504, 511, 512, 513, 514, 520.
Interne KennungČást č. 8
LosLOT-0007
TitelČást 27 veřejné zakázky
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je výběr autobusových dopravců pro uzavření smluv o veřejných službách v přepravě cestujících ve veřejné linkové osobní dopravě pro autobusové linky č. 109, 540, 541, 542, 543, 550, 551, 555, 556, 572, 573, 574, 663, 913.
Interne KennungČást č. 27
LosLOT-0008
TitelČást 29 veřejné zakázky
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je výběr autobusových dopravců pro uzavření smluv o veřejných službách v přepravě cestujících ve veřejné linkové osobní dopravě pro autobusové linky č. 555, 556, 570, 571, 572, 573, 574, 911, 931.
Interne KennungČást č. 29