521277-2026 - Auftragsänderung
Ungarn – Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren – Járművekhez pótalkatrészek, segédanyagok
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Járművekhez pótalkatrészek, segédanyagok
Beschreibung: A Készenléti Rendőrség üzemeltetésében lévő járművekhez pótalkatrészek, segédanyagok beszerzése 3 részben 12 hónapra, de legfeljebb a keretösszegek kimerüléséig az alábbiak szerint: Ajánlatkérő a Kbt. 104.§ (3) bekezdés szerint megjelöli, hogy a Kbt. 105.§ (1) bekezdés a) pontja szerinti eljárást folytat le. Ennek eredményeképpen a keretmegállapodásban meghatározott feltételek szerint az ajánlatkérő általi közvetlen megrendelés útján kerül sor a közbeszerzés megvalósítására. Részenként a keretösszeg: 1. rész: Járművek és járműmotorok alkatrészei és tartozékai- nettó 150 000 000 Ft 2. rész: Gépjármű indító akkumulátorok- nettó 30 000 000 Ft 3. rész: Kenőolaj és kenőanyagok- nettó 20 000 000 Ft értékben. Ajánlatkérő a keretmegállapodás keretén belül pótalkatrészek tekintetében elsődlegesen – de nem kizárólagosan – utángyártott alkatrészeket szándékozik beszerezni. Ajánlatkérő előírja, hogy a keretmegállapodás alapján beszerzett alkatrészek, karosszéria elemek és egyéb anyagok feleljenek meg a közúti járművek műszaki megvizsgálásáról szóló 5/1990.(IV.12.) KöHÉM rendelet VIII-X. fejezetében meghatározott követelményeknek. A nyertes Ajánlattevő által szállítandó termékek feleljenek meg a magyar szabványokban, előírásokban meghatározottaknak, legyenek alkalmasak a rendeltetésszerű használatra, feleljenek meg az egészségügyi és környezetvédelmi előírásoknak. Ajánlattevőnek nyilatkoznia kell, hogy az általa szállítandó termékek – amennyiben engedélykötelesek - rendelkeznek magyarországi forgalomba hozatali engedéllyel, valamint biztonsági adatlapokkal, amelyeket a leszállított termékekhez mellékelni szükséges. Amennyiben a keretösszeg a Keretmegállapodás 12. hónapjának lejárta előtt nem merül ki, abban az esetben a Vevő - a 12. hónap utolsó napját megelőzően legalább 30 nappal írásban tett - jognyilatkozatával a Keretmegállapodás időbeli hatályát további 12 hónappal meghosszabbíthatja (amennyiben Eladó Vevő keretmegállapodás-hosszabbítási kezdeményezését annak megküldésétől számított 10 napon belül írásban visszaigazolja) – melyet Felek a Kbt. 141. § (4) bekezdés a) pontja szerinti módosulásnak tekintenek. A részletes műszaki leírást, minőségi előírásokat a közbeszerzési dokumentáció tartalmazza. A keretösszegek felhasználására a tényleges megrendelések mértékében kerül sor.
Interne Kennung: EKR000428192024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Gépjármű indító akkumulátorok
Beschreibung: Keretmegállapodás megkötése: 2. rész: Gépjármű indító akkumulátorok- nettó 30 000 000 Ft keretösszeg erejéig. A részletes műszaki leírást, minőségi előírásokat a közbeszerzési dokumentáció tartalmazza. A keretösszegek felhasználására a tényleges megrendelések mértékében kerül sor.
Interne Kennung: EKR000428192024/2