2. Verfahren
Verfahren
Titel: Collectieve AOV verzekering 01-01-2027 Sophia Scholen
Beschreibung: Opdrachtgever wil als werkgever via een collectief contract een verzekering bieden voor al haar Werknemers die bij arbeidsongeschiktheid (1%-100%) Opdrachtgever had op peildatum 1 januari 2025, 750 werknemers in dienst. De WIA loonsom in 2025 bedraagt € 31.901.895 De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premieopgave WGA verzekering
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1